Schneider Electric má nového generálního ředitele Radko Svrdlina

11.4.2017 | Rubrika: Zajímavosti | Autor: (red)

Schneider Electric má nového generálního ředitele Radko Svrdlina

Společnost Schneider Electric, významný globální hráč v segmentu hospodaření s energií a průmyslové automatizace, má nového generálního ředitele. Do funkce nastoupil Radko Svrdlin, který nahradil Jaroslava Žlábka.

„Mým cílem je posílit naši pozici na trhu, kde nabízíme technologie připravené na míru středním i velkým firmám. Naše řešení pomáhají podnikatelům snižovat energetické náklady, posilovat konkurenceschopnost, procházet náročnými certifikačními procesy i vstupovat na nové zahraniční trhy,“ shrnuje generální ředitel Schneider Electric Radko Svrdlin (43).

Do společnosti nastoupil před více než čtyřmi lety a v předchozím období působil na pozici obchodního ředitele divize Building. Jeho profesionální dráha byla vždy spojena s elektrotechnikou, v minulosti zastával různé obchodní a manažerské pozice, absolvoval také řadu profesních kurzů doma i v zahraničí. Je ženatý, má dvě dcery. Rád relaxuje v rodinném kruhu, mezi jeho koníčky patří motocyklový sport a běh.

Fotogalerie

Generální ředitel Schneider Electric Radko Svrdlin
AF POWER agency a.s.

 

AF POWER agency a. s.
Thámova 166/18
186 00 Praha 8

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeným u Krajského soudu v Praze, oddíl B, vložka 14661,
Identifikační sídlo: 28459873

Tel.: +420 222 314 733
E-mail: decentral@afpower.cz

 

Com4In Group
Informační portál decentralnienergetika.cz

 

Časopis DECENTRÁL poskytuje důležité informace výrobním firmám či municipalitám, které se snaží o svou energetickou nezávislost nebo o snížení spotřeby energie.

Časopis Decentrál popisuje zcela konkrétní případové studie realizace lokálních zdrojů v širších souvislostech - od okamžiku projektů, přes vlastní realizaci, zkušební provoz až po zprovoznění a následnou údržbu a provoz.

Médium přináší podnětné informace o lokálních zdrojích pro případné investory, ať již jde o starostu či starostku obce či města, ředitele výrobního podniku, šéfa nemocnice, školy či hotelu, developera a podobně.

Velká část obsahu je věnována nejnovějším technologiím a řešením firem, dále pak legislativě, akumulaci energií, elektrizační sítí a podobně.

© Copyright 2002 - 2018 | AF POWER agency a. s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu nakladatelství zakázáno.